מוניות בירושלים

מוניות בירושלים – איך למצוא אחת טובה

בין אם אתם תיירות המבקרים בירושלים או מקומיים, חשוב למצוא את המונית הנכונה שתביא אתכם. בין אם זה לטיול יום או חופשה ארוכה יותר, אתה זקוק למכונית אמינה ונוחה. להלן מספר טיפים שיעזרו לכם למצוא מונית נהדרת בירושלים.

מה הופך מוניות בירושלים למיוחדות?

קבלת מונית בירושלים היא תהליך קל, ומאפשר לך להסתובב בעיר בבטחה ובנוחות. אמנם אתה יכול לברר מונית ברחוב, עליך לשקול גם להזמין מונית דרך חברת מוניות מקומית.

אתה יכול להזמין מונית באמצעות Gett Taxi, אפליקציה סלולרית שעובדת ממש כמו Uber בארה"ב. להזמנה, עליך להשלים פרופיל ולבצע תשלום. לאחר שתעשה זאת, אתה יכול להשתמש באפליקציה כדי לברר רכב רגיל או XL.

תעריפי המוניות בישראל קבועים, על סמך מיקומך, תזמון וגודל הרכב שלך. תצטרך גם לשלם עבור נוסעים נוספים ומזוודות. עם זאת, אתה יכול להימנע מחיובים אלה על ידי הסכמת מחיר הוגן לפני שאתה נכנס לתא הנהג.

מוניות בישראל משתמשות במדרים ולא במערכת האור המשמשת את ארה"ב. על הנהגים להשתמש במד כדי לחייב אותך, ועליך להסכים על המחיר לפני שנכנסים למונית. במהלך עונת התנועה שיא, תעריפים יכולים להיות גבוהים יותר מאשר בתקופות אחרות ביום.

אם יש לך כמות גדולה של מזוודות או שאתה צריך לעצור בקניון, יתכן שאתה מחויב נוסף. אתה יכול גם לצפות לשלם 5.12 ILS נוספים עבור התקשרות למונית בטלפון.

טיפים לשימוש במוניות בירושלים

השימוש במוניות בירושלים הוא בטוח. עם זאת, עליך לדעת כמה טיפים כדי לשמור על בטיחותך. נהגי מוניות רבים הם כנים וידידותיים. הם גם מדברים אנגלית.

לפני שנכנסים למונית, עליכם לנהל משא ומתן על מחיר הוגן. אם אתה משתמש במטר, עליך להטות לפחות 15% מהעלות הכוללת. יתכן שתצטרך לשלם תוספת עבור נוסעים נוספים.

ישנם כמה סוגים של מוניות בירושלים. אתה יכול להשתמש במונית שירות או במונית משותפת. אתה יכול גם להזמין מונית מראש באפליקציה. אפליקציות אלה כוללות Gett, Gil Travel ו- Uber. הם מאפשרים לך לעקוב אחר המונית שלך, לדרג את הנהג ולשלם באמצעות כרטיס אשראי. ניתן להשתמש באפליקציית Gett בעברית או ברוסית. אתה יכול גם לקבל קבלה באמצעות דואר אלקטרוני.

סוג אחר של אפליקציה היא אפליקציית האדמה האדומה. זה קשור למערכת אזהרה לאומית עבור רקטות נכנסות. אתה יכול גם להשתמש בכרטיס האשראי שלך כדי לשלם עבור קטנועים חשמליים ואופני עיר.

יש גם מוניות משותפות זמינות בגדה המערבית. אלה פחות יקרים ממוניות רשמיות ואינן דורשות טיפ.

עליך גם להטיל נהגי מוניות אם אתה משתמש במדדים. עם זאת, נהגי מוניות רבים לא רוצים ללכת לאזורים הפלסטינים. הם עשויים לנסות לשכנע אותך שאתה לא צריך להשתמש במטר. עם זאת, הם לא פועלים בחוק.

איך אתה יכול לבחור מוניות בירושלים?

הסתובב בירושלים קל עם מוניות. בעיר ישנם אלפי מוניות, והם בטוחים לברד ברחוב. אתה יכול למצוא בקלות מונית בדרגה רשמית או באמצעות אפליקציית מוניות.

כמה מהאפליקציות הפופולריות ביותר כוללות Gett, Uber ו- Dispocars. לכל אחד מהם יתרונות ייחודיים משלו. עם זאת, חשוב לבחור את הנכון לענות על הצרכים שלך.

ישנן גם העברות פרטיות, שאינן קשות לארגנות. בנוסף, אתה יכול לשכור רכב בישראל, וזו דרך נהדרת להתמצא. בין אם אתם יוצאים לסיור בגליל או פשוט מבקרים בעיר מסוימת, חשוב שיהיה מכונית.

בעוד מוניות הן אפשרות טובה להסתובב בעיר, חשוב גם לבחור בחוכמה. חלק מהנהגים ינסו לקרוע את הנוסעים, וחשוב לנהל משא ומתן על מחיר הוגן לפני שתכנס למונית. חשוב גם לדעת שיש אגרות נוספות שעשויות להיות מחויבות.

אפליקציות מוניות הן דרך קלה לבקש מונית בישראל, והם גם עובדים באנגלית. אפליקציית המוניות של Dispocars זמינה בחנות אפל ובגוגל פליי.

לפרטים: mehadrintaxi