מה הם מסיבות אירוסין?

מסיבות אירוסין מציעות לזוגות ולחבריהם/משפחתם הקרובים ביותר את ההזדמנות לחגוג את הנישואים הממשמשים ובא. בדרך כלל, מסיבות אירוסין קטנות ופחות רשמיות מחתונות מספקות הזדמנות נפלאה להתחבר מחדש עם כל היקרים לכם.

ניתן להתאים מסיבות אירוסין כך שיתאימו לכל סגנון. בין אם זה בקאנטרי קלאב, בחצר האחורית של מישהו, או אפילו בבית שלך, הבחירה היא לגמרי שלך.

איך זה הזדמנות להפגיש את כל החברים שלך?


מסיבת האירוסין היא החגיגה הראשונה של מערכת היחסים החדשה שלכם, והיא נותנת לכל החברים שלכם הזדמנות להכיר אחד את השני טוב יותר. בדרך כלל, זה מתקיים שישה חודשים לפני החתונה ומתארח על ידי הוריה של הכלה לעתיד.

המסיבה צריכה להיות זמן עבור האורחים להתרועע וליהנות מכמה מהמאכלים האהובים על בני הזוג. בנוסף, זו הזדמנות מצוינת לכולם לשחק כמה משחקים ולהכיר אחד את השני טוב יותר.

תוכלו לבקש מהאורחים לשתף את הזיכרונות האהובים עליהם מבני הזוג ולהעניק להם מתנה בהפתעה. המתנות הללו יכולות לנוע בין תמונות או מזכרות מיוחדות, למשהו פרקטי כמו סכין מטבח חדשה או שובר מתנה למסעדה האהובה עליהם.

ניתן גם לארח הקרנת סרט רומנטי לרגל האירוע. הציבו שמיכות, כיסאות ומקרן בחוץ והזמינו את האורחים ליהנות מהלילה.

איך זו דרך מצוינת להכיר את החותנים העתידיים שלך?


אם אתם מתחתנים למשפחה שעדיין לא הכרתם, מסיבת אירוסין היא ההזדמנות האידיאלית להכיר לפני הנישואין שלכם. בין אם ההורים שלך גרים רחוק ובין אם אתה יוצא כבר שנים, המפגש עם החותנים העתידיים שלך הוא צעד חיוני בהשתלבות מלאה כיחידה אחת.

לחותנים יש לעתים קרובות ערכים, אמונות ונקודות מבט שונות מאוד משלך. זה יכול לעשות את זה מאתגר ליצור איתם מערכת יחסים משמעותית; עם זאת, הקדשת זמן להיכרות לפני החתונה שלך תעמיד אותך בעמדה מועילה לבנות קשר מועיל הדדי.

לא משנה האישיות שלהם, רוב החמות נהנים לעזור ולתמוך בכם כשאתם מתחילים חיים חדשים ביחד. הנה כמה דרכים להראות להם שאתה מעריך את תמיכתם

איך זו דרך מצוינת לומר תודה?


להגיד "תודה" לאלה שעושים עבורך דברים מדהימים יכול להיות מאתגר, אבל ההערכה שלהם היא כל העולם עבורם. בין אם הם סייעו בפרויקט, סיפקו לך תספורת יפה, או הציעו לך זמן בעבודה – תן להם לדעת שהמאמצים שלהם מוערכים!

כשאתה אומר תודה, הקדישו רגע להרהר כיצד האדם הפך את חייכם לפשוטים יותר. זה יעזור לך לבחור מילים מתאימות ולהביע את הערכתך בצורה אותנטית ולבבית.

לחילופין, אתה יכול לנסות להשתמש בביטוי אחר כמו san kyuu gozaimasu (מוערכת מאוד). זוהי אלטרנטיבה פופולרית יותר ויותר ל- arigatou gozaimasu אך עשויה להיות רשמית יותר בטון.

איך זו דרך מצוינת לחגוג?


ברגע שאמרת "כן!" ולהוטים לחגוג את האירוסין שלך, ישנן דרכים רבות לארח מסיבה בלתי נשכחת עבור יקיריכם. כדי להבטיח שהכל יתנהל בצורה חלקה, תכנן הכל עד הפרט האחרון תוך שמירה על התקציב.

הביאו קצת שמחה למסיבה שלכם על ידי אירוח של ערב משחקים. בין אם אתה משחק במשחקי לוח, מופעים או פיקציונרים, זו הזדמנות מצוינת לאנשים להתכנס ולחלוק צחוקים.

רעיון נוסף שבוודאי ישמח הוא מסיבת אירוסין בנושא קמפינג. הקימו אוהלים בחצר האחורית שלכם או שכרו מקום פרטי וארח חגיגה חיצונית שמתחרה בכל פסטיבל מקומי.

גלמפינג היא הדרך האידיאלית לחגוג את האירוסין שלך, ומציעה את כל השירותים של קמפינג יוקרתי מבלי לוותר על כל הנוחות. במקום לישון תחת כוכבים עם אוהלים לא נוחים, בחרו משהו יוקרתי כמו אוהל פעמון או יורט ותהנו לישון מתחת לכוכבים עם אלה שהכי אכפת לכם מהם.

לפרטים נוספים :

https://www.bliss-club.co.il/hinna